هفته آینده در رشت؛

دومین نمایشگاه سالانه آموزشگاه عکاسی نقطه طلایی برپا می‌شود

دومین نمایشگاه سالانه آموزشگاه عکاسی نقطه طلایی برپا می‌شود
دومین نمایشگاه سالانه آموزشگاه عکاسی نقطه طلایی رشت ویژه نگاه هنرجویان 7 تا 16 ساله، هفته آینده در نگارخانه مارلیک این شهر برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، در این نمایشگاه 69 قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید با انتخاب استاد شهاب گلچین، در ابعاد 30 در 45 سانتی متر از 14 هنرجو که دوره مقدماتی تا پیشرفته را در آموزشگاه هنرهای تجسمی نقطه طلایی گذراندهاند بهنمایش گذاشته می‌شود.

سامان پورخوشآموز و نازی مرتاضخو، مدرسین دورهها و نمایشگاه گردان در بخشی از بیانیه این نمایشگاه آورده‌اند: «هنرجویان در دنیای تازه و خودساخته به ثبت این دنیای جدید از دل دوربین خود پرداخته و کوشیدهاند تا ابعاد تصویری و دلنشینی از خوانش خود از این دنیا به دست مخاطب برسانند.

سبک و تکنیک برای هنرجویان مشخص نشده و هنرجو آزادانه خود را به تصویر کشیده است. هنرجویان به دنبال شناسایی هم لهجههای خود، کسانی که پیام آنها را دریافت میکنند، هستند و بدون عنوان بودن یک نمایشگاه هنرمند را آزاد میگذارد که خود را راحت به تصویر بکشد.

علیرغم رویکرد مستند که در اغلب کارها حاکم است هنرجویان به مسائل گوناگونی از زندگی بشر امروز پرداختهاند و برخی از کارها هم سویهای ذهنیتر دارند.»

آریو عاملیپور، آتنا گلبانگ، اهورا مهرآریا، رامبد معاف، روژان حسنی، رها اکرامی، ستایش ایزدپناه، سیده آیه احمدی، فربد حسینپور، مهرانا زندهدل، مبینا شفیعی ثابت، مبینا کاظمیپور، نرگس رفیعی و هستی صفای هنروری هنرجویانی هستند که در این نمایشگاه عکسهایشان روی دیوار میرود.

دومین نمایشگاه گروهی عکس هنرجویان آموزشگاه نقطه طلایی رشت، روزهای 28 دی لغایت 3 بهمن 98، صبح‌ها از ساعت 10 تا 13 و عصرها از ساعت 16 الی 19 در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت برپا می‌شود.

آئین گشایش این نمایشگاه نیز ساعت 18 روز شنبه 28 دی‌ماه در همان مکان برگزار خواهد شد.

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۱۱۶

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید