آگهی مزایده عمومی:

3 سالن و یک مجتمع فرهنگی و هنری گیلان واگذار می‌شود

3 سالن و یک مجتمع فرهنگی و هنری گیلان واگذار می‌شود
آگهی مزایده عمومی واگذاری اجاره تعداد 3 باب سالن و یک مجتمع فرهنگی و هنری در استان گیلان توسط اداره‌کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، بر اساس آگهی مزایده با شماره 5098000043000001 این اداره‌کل، مجتمع فرهنگی و هنری کیاشهر و سه سالن مجتمع‌های فرهنگی و هنری رودسر، سیاهکل و صومعه‌سرا برای مدت یک‌سال اجاره داده می‌شود.

برگزاری مزایده فقط از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می‌باشد و کلیه فرایند مزایده شامل شرکت در مزایده، دریافت اسناد، پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)؛ ارسال پیشنهاد قیمت، بازگشایی پاکات و همچنین ارایه پاکات و اسناد و مجوزهای فعالیت توسط شرکت کننده منحصرا می‌بایست پس از تایید و امضای اشخاص دارای سمت در سامانه بارگذاری گردد و فقط پاکت الف می‌بایست علاوه بر بارگذاری در سامانه، اصل آن نیز حداکثر تا ساعت 14 روز یکشنبه 20 بهمن 98 در پاکت دربسته تحویل دبیرخانه اداره‌کل شود.

علاقه‌مندان برای مشاهده متن کامل آگهی می‌توانند به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و یا تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مراجعه نمایند.

۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۲۰۱

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید