همزمانی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر؛

فروش بیش از ۱۱ هزار بلیت جشنواره فیلم فجر در گیلان

فروش بیش از ۱۱ هزار بلیت جشنواره فیلم فجر در گیلان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: ۱۱هزار و یکصد بلیت اکران همزمانی فیلم های سی و هشتمین جشنواره فجر در استان از زمان اعلام، فروخته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی افزود: فروش این تعداد بلیت مربوط به بازه زماننی شنبه دوازدهم بهمن ماه تا کنون است.

وی تصریح کرد: بیشترین رقم فروش بلیت به ترتیب به فیلم های «درخت گردو»، «خروج »، «خوب، بد، جلف ۲» و «خون شد» اختصاص یافته است.

وی یادآور شد: برای چهارمین سال پیاپی فیلم های منتخب سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بطور همزمان با پایتخت در گیلان نیز اکران می شود و سیمرغ و پروانه ها یکی از بخش های ویژه کودک و نوجوان است.

فاضلی افزود: اکران فیلم های طرح «سیمرغ و پروانه‌ها» همزمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان رایگان است و از هم اکنون تا پایان زمان اکران برای هفت هزار و ۲۰۰ نفر رزرو شده است.

به گفته وی، بر اساس این طرح پنج فیلم قطار آن شب، 23 نفر، کاتی و ستاره، منطقه پرواز ممنوع و تورنا2 در روزهای ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه اکران می شود.

سال گذشته همزمان با سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از ۱۲ تا شامگاه ۲۲ بهمن ماه ۱۵ فیلم منتخب به همراه پنج فیلم کودک و نوجوان در سینما میرزا کوچک خان رشت اکران شده بود که با اقبال حدود ۱۱هزار نفری مردم رشت مواجه شد و این شهر از این نظر جزو سه استان برتر در اکران فیلم ها شناخته شد.

امروز شانزدهم بهمن ماه دومین روز اکران همزمان فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است و این اکران تا ۲۱ بهمن ماه در سه نوبت ۱۶، ۱۸ و ۲۰ ادامه دارد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۲۶۲

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید