همزمانی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر؛

12 هزار بلیت جشنواره فیلم فجر در گیلان به‌فروش رسید

12 هزار بلیت جشنواره فیلم فجر در گیلان به‌فروش رسید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از فروش 12 هزار بلیت همزمانی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان خبر داد و گفت: فیلم‌های «درخت گردو»، «خروج»، «خوب، بد، جلف ۲» و «خون شد» با بیشترین فروش همراه بوده‌‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی با اشاره به اکران همزمان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سینما میرزاکوچک رشت، گفت: در این دور از جشنواره ۱۴ فیلم منتخب طی هفت روز در رشت اکران می‌شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه تا کنون 8 فیلم جشنواره در رشت اکران شده‌اند، افزود: فیلم­های «خروج» ابراهیم حاتمی‌کیا، با دو اکران، «شنای پروانه» محمد کارت و «عامه پسند» سهیل بیرقی هر کدام با یک اکران، بیشترین مخاطب را به خود جذب کرده و تا این لحظه رکورددار تعداد تماشاگر هستند.

وی با بیان اینکه پیش‌فروش اینترنتی برخی بلیت‌های جشنواره به پایان رسیده است، اظهار داشت: از شنبه گذشته تا کنون 12 هزار بلیت اکران همزمان فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فجر در گیلان فروخته شده است.

فاضلی از رکورد فروش اینترنتی بلیت فیلم‌های «درخت گردو»، «خروج»، «خوب، بد، جلف ۲» و «خون شد» خبر داد و بیان کرد: تعدادی بلیت نیز در روز اکران فیلم‌ها از ساعت ۱۲ ظهر در گیشه به‌فروش می‌رسد.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، علاقهمندان برای تهیه اینترنتی بلیتهای جشنواره میتوانند به سامانه برخط هفتساز مراجعه نمایند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۵۹
تعداد بازدید : ۱۸۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید