آگهی مزایده عمومی - مرحله دوم:

3 سالن و یک مجتمع فرهنگی و هنری گیلان واگذار می‌شود

3 سالن و یک مجتمع فرهنگی و هنری گیلان واگذار می‌شود
آگهی مزایده عمومی - مرحله دوم - واگذاری اجاره تعداد 3 باب سالن و یک مجتمع فرهنگی و هنری در استان گیلان توسط اداره‌کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، بر اساس آگهی مزایده با شماره 5098000043000002 این اداره‌کل، مجتمع فرهنگی و هنری کیاشهر و سه سالن مجتمع‌های فرهنگی و هنری رودسر، سیاهکل و صومعه‌سرا برای مدت یک‌سال اجاره داده می‌شود.

برگزاری مزایده فقط از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می‌باشد و کلیه فرایند مزایده شامل شرکت در مزایده، دریافت اسناد، پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)؛ ارسال پیشنهاد قیمت، بازگشایی پاکات و همچنین ارایه پاکات و اسناد و مجوزهای فعالیت توسط شرکت کننده منحصرا می‌بایست پس از تایید و امضای اشخاص دارای سمت در سامانه بارگذاری گردد و فقط پاکت الف می‌بایست علاوه بر بارگذاری در سامانه، اصل آن نیز حداکثر تا ساعت 13 روز پنجشنبه 8 اسفند 98 در پاکت دربسته تحویل دبیرخانه اداره‌کل شود.

علاقه‌مندان برای مشاهده متن کامل آگهی می‌توانند به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و یا تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مراجعه نمایند.

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۲۵۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید