در پی درگذشت ابوالشهدا حاج حسین خدمتگزار؛

پیام تسلیت به خانواده همکار بازنشسته اداره‌ فومن

پیام تسلیت به خانواده همکار بازنشسته اداره‌ فومن
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پی درگذشت ابوالشهدا حاج حسین خدمتگزار بافکری (همکار بازنشسته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن)، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، روح بلند ابوالشهدا حاج حسین خدمتگزار بافکری (همکار بازنشسته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن)، صبح چهارشنبه 6 فروردین 99 در سن 79 سالگی بر اساس کهولت سن و عارضه قلبی به فرزندان شهیدش عباس و سعید پیوست و در گلزار شهدای فومن به خاک سپرده شد.

فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور پیامی، این ضایعه را به خانواده شهدا، همکاران این اداره‌کل و بازماندگان وی تسلیت گفت که متن این پیام تسلیت به شرح ذیل است:

انالله و انا الیه راجعون

مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتمزده به انتظار بنشیند و این، بارزترین تفسیر آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست.

خبر درگذشت ابوالشهدا حاج حسین خدمتگزار، موجب تأسف و تأثر بنده و مجموعه همکاران ما در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن شد.

جا دارد که این مصیبت را به خانواده معظم شهدا، خاندان آن بزرگمرد خوش اخلاق، همکاران گرامی و اصحاب فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه استان تسلیت و تعزیت عرض نمایم.

از درگاه ایزد منان می خواهم روح آن زنده یاد را با ارواح مطهر امام شهدا و فرزندان شهیدش محشور نماید و به بازماندگان وی، صبر جمیل و اجر جزیل عطا فرماید.

فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

ششم فرودین ماه 1399 خورشیدی

همچنین؛ یوسف نیک انجام (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن) نیز در پیامی جداگانه درگذشت ابوالشهدا حاج حسین خدمتگزار را تسلیت گفت.

شهیدان عباس و سعید خدمتگزار، روزهای سوم و چهارم فروردین 67 در عملیات والفجر 10 در منطقه عملیاتی خرمال عراق به شهادت رسیدند.

 پدر شهیدان خدمتگزار خود نیز از رزمندگان سال های دفاع مقدس بود و در سال های گذشته ۱۳ بار با کاروان پیاده از گیلان به مرقد امام راحل عزیمت کرده بود.

۶ فروردین ۱۳۹۹ ۲۱:۰۹
تعداد بازدید : ۲۲۱

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید