معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:

چهارمین دوره رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری تا پایان فروردین تمدید شد

چهارمین دوره رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری تا پایان فروردین تمدید شد
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اظهار کرد: فرصت ارسال فرم‌ خوداظهاری چهارمین دوره رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری به دبیرخانه کمیته رتبه‌بندی تا پایان فروردین ۹۹ تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین ابراهیمیان با اشاره به تمدید دور چهارم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری سراسر کشور، اظهار کرد: بنا بر تصمیم اعضای کمیته رتبه بندی، مدیران مسئول پایگاه‌های خبری تا پایان فروردین ۱۳۹۹ فرصت دارند فرم خود اظهاری را بر اساس شیوه‌نامه اعلامی تکمیل و اضافه کردن مستندات به نشانی الکترونیک دبیرخانه کمیته رتبه‌بندی ارسال کنند.

وی تصریح کرد: بر این اساس، پایگاه‌های خبری متقاضی رتبه‌بندی می‌توانند فایل اکسل ضمیمه شده را دانلود و پس از تکمیل آن به نشانی rotbehbandi۴@gmail.com ارسال کنند.

به گفته معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛ بنا بر شیوه‌نامه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری، شرکت کنندگان باید مستندات هر بند را در فایل مذکور ثبت کنند تا امتیاز مربوط به این بخش برای آنها ثبت شود.

ابراهیمیان افزود: دور چهارم رتبه بندی پایگاه‌های خبری در بازه زمانی یکساله و بر اساس عملکرد پایگاه‌های خبری در سال ۹۸ انجام می‌شود.

۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : ۶۵۲

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید