رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر:

نشاط اجتماعی باید به جامعه برگردد

نشاط اجتماعی باید به جامعه برگردد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر در جلسه کمیته فرهنگی، تبلیغی و اطلاع رسانی ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه های ساحلی این شهرستان تأکید کرد: نشاط اجتماعی باید به جامعه برگردد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر، اولین جلسه کمیته فرهنگی، تبلیغی و اطلاع رسانی ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه های ساحلی رضوانشهر، صبح امروز در این شهرستان برگزار شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر ضمن تشکر از حضور به موقع اعضا و همچنین آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور باید همه دستگاه ها در جهت مبارزه با این بیماری دست به دست هم دهند و مقدمات باز گرداندن نشاط اجتماعی را فراهم آورند.

مجید شافعی ضمن تقدیر از تلاش اعضای کمیته در سنوات گذشته افزود: برنامه های بسیار خوب و مفرحی در سواحل شهرستان برگزار گردید و با توجه به اینکه شهرستان رضوانشهر فاقد هرگونه فضای فرهنگی (آمفی تئاتر و سینما) می باشد استقبال خوبی از سوی شهروندان و مسافران از این برنامه ها صورت می گرفت.

وی ادامه داد: امسال هم آمادگی برگزاری برنامه های فرهنگی مطابق پروتکل های بهداشتی (فاصله گزاری اجتماعی) وجود دارد.

شافعی گفت: انتظار می رود همه دستگاه های فرهنگی برنامه های اجرا شده در سواحل را با مستندات به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام فرمایند تا گزارشها هر 15 روز به استان ارسال گردد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر در پایان گفت: با توجه به در پیش بودن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به منظور گرامیداشت روز جهانی قدس برنامه های متنوع ای در فضای مجازی برای شهروندان پیش بینی شده است.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶
تعداد بازدید : ۲۲۷

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید