در آستانه روز قدس برگزار می شود:

مسابقه فرهنگی «مقاومت تا پیروزی» در لنگرود

مسابقه فرهنگی «مقاومت تا پیروزی» در لنگرود
مسابقه فرهنگی با عنوان «مقاومت تا پیروزی» همزمان با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز قدس در لنگرود برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، سهراب مقدسی طی گفتگویی با تأکید بر ضرورت بزرگداشت روز جهانی قدس، گفت : روز قدس نماد مقاومت ملت فلسطین در مقابل رژیم صهیونیستی است و ملت های آزادی خواه جهان در این روز مواضع خود را علیه رژیم صهیونیستی اعلام می کنند.

مقدسی با تأکید بر اینکه روز قدس موضوعی نیست که به خاطر شیوع بیماری کرونا و منع تجمعات به فراموشی سپرده شود، اظهار داشت: ملت های مسلمان و آزادی خواه و حق طلب جهان در هر شرایطی مواضع خود را علیه رژیم صهیونیستی به شیوه های مختلف نشان خواهند داد و امسال به اشکال مختلفی می توان روز قدس را گرامی داشت که مردم نوآوری های خاص خود را در این زمینه خواهند داشت.

وی در ادامه افزود : امسال می توان از فضای مجازی بعنوان بستری مناسب برای به اشتراک گذاشتن ضرورت مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی استفاده کرد و به همین مناسبت با هدف گرامیداشت روز جهانی قدس از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسابقه فرهنگی «مقاومت تا پیروزی » در سطح شهرستان لنگرود برگزار می‌شود.