نگارخانه استاد جلیل ضیاپور در بندر انزلی آماده بهره برداری شد

نگارخانه استاد جلیل ضیاپور در بندر انزلی آماده بهره برداری شد
نگارخانه استاد جلیل ضیاپور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی آماده بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر انزلی، فرهاد رحمان زاده رئیس این اداره با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به احساس نیاز نسبت به وجود سالنی برای عرضه هنرنمایی های هنرمندان هنرهای تجسمی بندر انزلی، سالن طبقه دوم این اداره با حمایت های دکتر دنیامالی منتخب مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و مشارکت و همت خیرین شهرستان تجهیز و آماده بهره برداری شد.

 وی افزود:این سالن به مساحت 75 متر مربع، و با اعتباری بیش از 100 میلیون تومان رنگ آمیزی و نورپردازی و سقف و کف آن بازسازی شد که قابلیت به نمایش گذاشتن حداقل 30 اثر و تابلو را دارد.

 رحمان زاده خاطر نشان کرد: درجهت ارج نهادن به خدمات شایسته استاد جلیل ضیاپور که پدر نقاشی مدرن ایران و اهل بندر انزلی بود تصمیم بر آن شد که نام این نگارخانه به نام این استاد فرهیخته نامگذاری شود تا علاوه بر قدردانی و گرامیداشت یاد و خاطره مفاخر و مشاهیر انزلی، نسل آینده نیز اساتید گذشته را به عنوان الگو و سرمشق در همه امور قرار دهند.

 لازم به ذکر است زمان افتتاح و بهره برداری رسمی این نگارخانه، متعاقبا از سوی روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی اطلاع رسانی می شود.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۴۹۷

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید