به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد؛

نمایشگاه پوستر اعتیاد و تئاتر خیابانی در املش

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد؛ نمایشگاه پوستر اعتیاد و تئاتر خیابانی در املش
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش از برپایی نمایشگاه پوستر پیشگیری از اعتیاد و اجرای تاتر خیابانی همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش، سید عباس موسوی رییس این اداره با اعلام این خبر افزود : با حضور حجت الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان املش و فرماندار این شهرستان و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای دولتی ، نمایشگاه پوستر اعتیاد و اجرای تاتر خیابانی صبح امروز 8 تیر 99 و همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان املش برپا و اجرا شد.

وی گفت : در نمایشگاه عکس و پوستر پیشگیری از اعتیاد که با همکاری اداره بهزیستی - شهرداری و ستاد مبارزه با مواد مخدر املش در این شهرستان برپا شد ، تعدادی پوستر و عکس با موضوع پیشگیری از اعتیاد و آگاهی بخشی به خانواده ها - آثار مخرب استفاده از مواد مخدر و دوری از عواقب این بلای خانمان سوز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

موسوی ادامه داد : " به مادرم قول دادم " با موضوع اعتیاد ، کاری از عبدالله بهادری و نقش آفرینی احمد شریفی ، عنوان نمایش خیابانی بود که برای حاضرین در این مراسم به اجراء درآمد و مورد استقبال فرماندار و امام جمعه شهرستان قرار گرفت.

وی در پایان از برگزاری  مسابقه کتابخوانی با موضوع اعتیاد  به صورت کشوری در بستر فضای مجازی خبر داد و تصریح کرد : برنامه های اجراء شده این شهرستان با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان و در راستای معرفی آثار مخرب اعتیاد و مضرات مواد مخدر و آگاهی بخشی خانواده ها صورت گرفته است.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : ۱۹۹

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید