برگزاری اختتامیه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی در لاهیجان

اختتامیه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی همزمان با روز ادبیات کودک و نوجوان در لاهیجان برگزار می شود.
اختتامیه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی همزمان با روز ادبیات کودک و نوجوان در لاهیجان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، نشست برنامه ریزی اختتامیه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی لاهیجان با حضور نگار نادری رئیس اداره ، فریبا خانی نژاد معاون پرورشی ، فاطمه قنبری مدیر کانون الزهراء و نماینده اموزش و پرورش  و فاطمه علی پرست نماینده اداره صبح روز دوشنبه 9تیر 99 در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شد.

در این نشست نگار نادری ضمن اشاره به اینکه مدت سه سال است که لاهیجان فعالیت خود را در زمینه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی آغاز کرده ، افزود:  18 تیر روز ادبیات کودک و نوجوان زمان مناسبی برای  اختتامیه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی در لاهیجان است.

نادری ادامه داد: برنامه های جام ، بیشتر توسط خود اعضای جام باشگاهها اجرا می شود.  اختتامیه جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی در روز 18 تیر همزمان با روز ادبیات کودک و نوجوان با حضور تسهیل گران و اعضای جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی در لاهیجان برگزار خواهد شد .

اداره بهزیستی، آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله ارگانهایی هستند که در این طرح همکاری دارند . تعداد 49جام باشگاه کتابخوانی در لاهیجان و رودبنه به ثبت رسیده اند.

باشگاه کتاب‌خوانی مکانی است که تعدادی افراد علاقه‌مند به مطالعه در کنار هم گرد می‌آیند تا در فضایی دوستانه به مطالعه کتاب‌های مورد علاقه خود بپردازند. باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان هسته‌های کوچکی هستند که کتاب‌هایی را تهیه و به صورت گروهی مطالعه کرده و به بحث می‌گذارند.

کمک به افزایش سرانه مطالعه میان کودکان و نوجوانان؛ کمک به گسترش تبلیغ و معرفی کتاب؛ گسترش فرهنگ همکاری و مشارکت در انجام یک کار گروهی برخی از اهداف باشگاه کتاب و کتابخوانی می باشد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۲۲۰

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید