بیش از ۳۰ کانون مساجد صومعه‌سرا میزبان برگزاری جشن‌های دهه کرامت

بیش از ۳۰ کانون مساجد صومعه‌سرا میزبان برگزاری جشن‌های دهه کرامت
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا از برگزاری جشن‌های دهه کرامت در بیش از ۳۰ کانون فرهنگی هنری مساجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، نوراله صفرپور با تبریک دهه کرامت اظهار کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به عنوان مجموعه‌های مردم نهاد با برگزاری جشن‌های باشکوه، جلسات سخنرانی و مولودی‌خوانی، برپایی جشن‌های زیرسایه خورشید میزبان مردم در ایام دهه کرامت هستند.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا از برگزاری جشن دهه کرامت در بیش از ۳۰ کانون مساجد صومعه‌سرا خبر داد و افزود: تمامی جشن‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اشاعه فرهنگ رضوی در جامعه به ‌خصوص در بین جوانان و نوجوانان مهم‌ترین هدف برگزاری جشن‌های رضوی است گفت: تلاش می‌شود با استفاده از ظرفیت‌های موجود در مساجد و فضای مجازی در راستای برگزاری گفتمان‌های معارف رضوی و تولید پوستر و کلیپ در فضای مجازی اقدام شود.

صفرپور تصریح کرد: با توجه به شرایط امروز جامعه در پی شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری در بستر فضای مجازی و با رویکرد بزرگداشت دهه کرامت برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: گفتنی است، دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده و آغازش با ولادت حضرت معصومه(س) و پایانش با ولادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) است.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۶
تعداد بازدید : ۱۳۱

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید