در شورای فرهنگ عمومی سیاهکل بررسی شد:

نقش نماز جمعه در ارتقا و صیانت از فرهنگ عمومی

در شورای فرهنگ عمومی سیاهکل بررسی شد: نقش نماز جمعه در ارتقا و صیانت از فرهنگ عمومی
دومین جلسه شورای فرهنگ و عمومی سیاهکل، صبح یکشنبه 5 مردادماه 99 با محوریت نقش نماز حمعه در ارتقا و صیانت از فرهنگ عمومی و گرامیداشت پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیاهکل، سید رضا حسینی رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و دبیر این شورا ضمن خیر مقدم به حاضرین در خصوص دستور جلسه و اهمیت و جایگاه نماز جمعه در ارتقا و صیانت از فرهنگ عمومی با استناد به فرمایشات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری نکاتی را بیان داشت.

در ادامه هریک از اعضا جلسه به فراخور مسئولیت خود مباحثی در باب موضوع جلسه پرداختند. در انتها بعد از بیان فرمایشات محمود صوفی فرماندار و نیز رسول فرخی نماینده سیاهکل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی درباب موضوع جلسه و تاکید بر راه اندازی شورای راهبردی حجت الاسلام و المسلمین کریمی امام جمعه شهرستان و رییس شورای فرهنگ و عمومی با تشریح مصادیق فرهنگ عمومی ونقش نماز جمعه در مدیریت فرهنگ عمومی جامعه بر مبنای آموزه های اسلامی با تیکه برعلاقیت اسلامی به جمع بندی مباحث مطرح شده پرداختند.

گفتنی است در ابتدای جلسه از سر کار خانم مریم وحدتی پرستار نوعروس بیمارستان غدیر شهرستان سیاهکل که به دلیل حضور تمام وقت دربیمارستان ومراقبت از بیماران ،مراسم عروسی خود را به تاخیر انداخته بودند به عنوان یکی از مصادیق و جلوه های فرهنگ عمومی تقدیر به عمل آمد.

در جلسه یاد شده چند مورد از مباحث شهرستانی مورد تصویب قرار گرفت که جهت اجرا و اقدام در قالب صورتجلسه به اعضای جلسه ابلاغ شد.

۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۳۷
تعداد بازدید : ۱۱۵

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید