ماسک ها بوم نقاشی می شوند

ماسک ها بوم نقاشی می شوند؛ نمایشگاه نقاشی "بر روی ماسک ها" با هنرنمایی کودکان هنرآموز لاهیجی در فضای مجازی منتشر شد.
نمایشگاه نقاشی "بر روی ماسک ها" با هنرنمایی کودکان هنرآموز لاهیجی در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، نمایشگاه نقاشی "بر روی ماسک ها" با هدف فرهنگ سازی سلامت اجتماعی توسط کودکان در فضای مجازی  انتشار یافت.

ایده و گردآوری این آثار با توجه به لزوم ماسک زدن در مواجهه با همه گیری بیماری کرونا از سمیه منجم گرافیست مقیم شهرستان لاهیجان است.

وی هدف از این کار هنری را لزوم ماسک زدن تحت شرایط خاصی که در آن هستیم دانست و گفتبا توجه به همه گیر شدن مجدد ویروس کرونا و لزوم زدن ماسک در این روزها برای حفظ سلامتی خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنیم، در صدد برآمدیم به واسطه هنر کودکان، در جهت فرهنگ سازی این مهم اقدام به برپایی نمایشگاه مجازی با عنوان " حافظ سلامتی" نماییم.

این نمایشگاه مجازی  مجموعه ای از 19 نقاشی کودکان بر روی ماسک هایشان با شعار "من ماسک می زنم" است.اسامی این کودکان عبارت است از :وندا مهدیان فر، محنا ، روجا ذوالقدر،سونیا فکری ،سائلی یاسری ،نازنین ترابی ،صبا بخشوده،فریما شهبازی،رها یوسف زاده ، طاها شمس نجاتی،یسنا رضائی، امیرصدرا حلاجیان ،محمد امین شهبازی ، مهنیا مسچیان ،ساینا برزگر،فاطمه زهرا متین فر ،رونیا رضایی ،یلدا فرخ روز و هلیا دهقان.

جهت مشاهده نمایشگاه می توانید به ادرس تلگرام @lahijan_farhang_honar  و اینستاگرام به نشانی http://www.instagram.com/bareshfarhangi_lahijan/مراجعه کنید.

۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۱۴۷

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید