راه‌اندازی سامانه جدید آموزشی همکاران

راه‌اندازی سامانه جدید آموزشی ویژه کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
با توجه به شرایط حاکم در جامعه پیرو شیوع ویروس کرونا و تأکید سازمان اداری و استخدامی کشور در برگزاری غیر حضوری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت کارکنان دولت، سامانه جدید آموزشی ویژه کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، این سامانه برخط، به همت دفتر نوسازی و تحول اداری و با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به آدرس learn.samandehi.ir برای استفاده کلیه همکاران ستادی و شهرستانی این وزارت طراحی شده است.

در حال حاضر امکان شرکت در دوره آموزشی «گام دوم انقلاب» و مسابقه کتابخوانی «عفاف و حجاب» در سامانه یاد شده فراهم می‌باشد.

از همکاران محترم تقاضا می‌شود در اسرع وقت برای ثبت‌نام و شرکت در دوره‌ها و آزمون‌های آنلاین در سامانه جدید آموزشی کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (LMS) اقدام نمایند.

راهنمای ثبت نام در سامانه LMS

برای ثبت‌نام به‌عنوان حساب کاربری جدید در سامانه LMS  ابتدا به آدرس سایت learn.samandehi.ir  وارد شوید. بر روی گزینه ورود به آموزش فضای مجازی که با آیکون سبز رنگ در سمت چپ در بالای صفحه نمایان می‌شود کلیک کرده و وارد شوید.

سپس برروی گزینه حساب کاربری جدید که در پایین صفحه سمت راست نمایان می‌شود کلیک نمایید. وارد فرم ثبت‌نامی مربوطه می‌شوید، فرم ثبت‌نام کاربری در صفحه نمایان می‌شود، اقدام به پر کردن آن نمایید.

تمام گزینه‌هایی که با علامت قرمز مشخص شدند باید پر شوند و رمز عبور باید طبق دستورالعمل شامل 8 کاراکتر مشتمل بر حروف و عدد و علائم غیر حرف و یک حرف بزرگ باشد مثال (Aa@123456).

ضمنا در هنگام پر کردن فرم حتما وضعیت پرسنلی خود را رسمی و قراردادی وزارتخانه انتخاب نموده تا پنل مربوط به خودتان برای شما فعال شود.

بعد از پرکردن فرم بر روی گزینه حساب کاربری من کلیک نمایید و منتظر دریافت ایمیل برای فعالسازی حساب و تکمیل عضویت شوید. بعد از طی مراحل مربوطه ایمیل تکمیل عضویت به آدرس الکترونیک شما فرستاده می‌شود. بر روی لینک مربوطه که برای شما فرستاده می‌شود کلیک کرده تا عضویت شما به عنوان کاربر جدید تأیید شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند ثبت‌نام با شماره 45268 داخلی 116 و یا شماره موبایل 09133327353 جناب آقای طاهری تماس حاصل فرمایید.

 
۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۰۳
تعداد بازدید : ۴۱۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید