مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر حفظ آبروی انسان‌ها به ویژه در ایام انتخابات از سوی رسانه ها، گفت: نقد خوب است اما خدشه به آبروی افراد از لحاظ شرعی و اخلاقی قابل قبول نیست.
ضرورت حفظ آبروی افراد در انتخابات/ رسانه ها دقت کنند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی صبح امروز در نشست با برخی رسانه‌های گیلان با موضوع انتخابات با اشاره به آیات قرآن مبنی بر مسئولیت سنگینی که بر عهده انسان گذاشته شده است، بیان کرد: خلقت با انتخاب انسان معنا پیدا کرده است و اگر انسان این مسئولیت را نمی‌پذیرفت خلقت شکل نمی‌گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه اگر عقل بر شهوت غلبه کند مقام انسان از ملائکه بالاتر می‌رود، گفت: انتخاب ذاتاً مقوله مهمی است و مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و به آن نمره داده می‌شود.

وی با بیان اینکه در هر نظامی انتخاب مهم است و هر رأی به بحث انتخاب برمی‌گردد، افزود: باید پای انتخاب خود تا زمانی که منتخب به اصول خود پایبند است بمانیم.

فاضلی با تاکید بر ضرورت برگزاری پر شور انتخابات، اضافه کرد: امیدوارم انتخابات امسال رقابتی تر برگزار شود و همه ما وظیفه داریم که در این راستا تلاش کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه استان گیلان هشت هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، اضافه کرد: پاسداشت خون شهدا و اعتلای کشور وظیفه همگان است.

وی با اشاره به اینکه حفظ آبروی انسان‌ها بسیار مهم است و در انتخابات قلم‌ها باید کمی بیشتر به سوی آبروداری برود، گفت: نقد خوب است اما آبروریزی افراد از لحاظ شرعی و اخلاقی مقبول نیست.

نشست با رسانه‌های گیلان با موضوع انتخابات
نشست با رسانه‌های گیلان با موضوع انتخابات
۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۲۱
تعداد بازدید : ۲۹۲
کلیدواژه ها: نشست با رسانه‌های گیلان با موضوع انتخابات
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید