رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا از برگزاری سومین جشنواره نمایش نامه نویسی رودو به میزبانی شهرستان آستارا خبر داد.
برگزاری سومین جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی رودو

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، شاپور تشرینی اظهار کرد: سومین جشنواره سراسری نمایش نامه نویسی رودو به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان برگزار می شود.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر آستارا با بیان اینکه موضوع جشنواره آزاد است، افزود: متونی که بر غنای فرهنگی، بازتاب مشکلات امروز جامعه، مضامین بومی و فولکلور و اخلاقی توجه کنند در اولویت خواهند بود.

 

وی به شرایط شرکت در جشنواره اشاره کرد و گفت: هر نمایش نامه نویس مجاز به ارسال ۲ اثر می باشد و آثار ارسالی نباید قبلا در جشنواره دیگری شرکت کرده باشد.

 

تشرینی ادامه داد: ارسال سه نسخه از اثر به صورت پرینت شده و یک حلقه فشرده در قالب PDF به همراه خلاصه اثر، بیوگرافی و یک قطعه عکس از نویسنده اثر به صورت پستی و همچنین ارسال فایل اثر به شماره واتساپ ۰۹۱۱۶۱۷۴۷۳۳ مدارک مورد نیاز برای شرکت در جشنواره رودو است.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر آستارا پایان شهریورماه ۱۴۰۰ آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در جشنواره دانست و خاطرنشان کرد: نشانی دبیرخانه سومین جشنواره سراسری نمایش نامه نویسی رودو، آستارا، بلوار خرمشهر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۰۶
تعداد بازدید : ۲۹۷
کلیدواژه ها: جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی , رودو , بندر مرزی آستارا
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید