نمایشگاه بزرگ کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری در بندر آستارا برپا شد.
نمایشگاه کتاب در آستارا برپا شد

روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، شاپور تشرینی، روز شنبه (۱۵ خرداد) در آیین افتتاح نمایشگاه کتاب آستارا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا اظهارکرد: در این نمایشگاه بیش از سه هزار عنوان کتاب عرضه شده است.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر آستارا با بیان‌ اینکه در نمایشگاه کتاب آستارا کتاب‌هایی با موضوعات مذهبی، ادبی، تاریخی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، روانشناسی، علمی، هنری، کودک و نوجوان و ... در معرض فروش و نمایش گذاشته شده است، افزود: کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه با ۴۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.

 

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه بزرگ کتاب آستارا تا ۱۸ تیر سال جاری در محل گالری معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میزبان شهروندان و علاقمندان است، اظهارکرد: این نمایشگاه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب میزبان همشهریان است.

 

تشرینی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب در روزهای تعطیل نیز دایر است، گفت: نمایشگاه کتاب آستارا با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی دایر شده است.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر آستارا خاطرنشان کرد: نمایشگاه کتاب آستارا به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت شهرداری و انتشارات نیلوفر نقره ای دایر شده است.

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۸
تعداد بازدید : ۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید