رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» به مناسبت انتخابات پیش رو، به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بسیج رسانه و موسسه خانه مطبوعات و رسانه های گیلان در استان برگزار می شود.
برگزاری رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» در گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه انتخابات فرصتی برای تقویت وحدت آحاد ملت و تثبیت اقتدار و عظمت نظام اسلامی است، اظهار کرد: حضور آگاهانه و مدبرانه اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد اصلح، زمینه ساز توسعه همه جانبه میهن اسلامی است.

مهدی پارسا با اشاره نقشه پروپاگاندای رسانه‌های غربی در ایام نزدیک به انتخابات گفت: رسانه‌های غربی، در یک عملیات روانی و پروپاگاندای رسانه‌ای، کاهش مشارکت مردم ایران در انتخابات را در اخبار و گزارش‌های خود تبلیغ می‌کنند.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت رسانه در افزایش مشارکت در انتخابات بیان کرد: رسانه‌های جریان انقلاب با هر تفکر و سلیقه‌ای در دایره گفتمان انقلاب باید پای کار آمده و نقشه‌های فریب دشمن که با القای یاس و ناامید کردن مردم ایران انجام می‌شود را نقش بر آب کنند.

پارسا از برگزاری رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» در گیلان خبر داد و افزود: بسیج رسانه گیلان با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه مطبوعات و رسانه های استان به منظور مشارکت حداکثری و ترغیب بیش از پیش برای حضور در پای صندوق‌های رأی اقدام به برگزاری رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» در فضای رسانه‌ای استان گیلان نموده است.

وی با اشاره به زمان آغاز رزمایش «یک رأی، یک حماسه» در گیلان تصریح کرد: این رزمایش روز سه‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ از ساعت هشت صبح تا۲۱ شب در سطح پایگاه‌های خبری و تحلیلی، خبرگزاری‌های استان و رسانه‌های مکتوب برگزار می‌شود.

به گفته رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان تولید، تهیه و انتشار خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، گزارش تصویری و غیره با موضوع انتخابات و حضور حداکثری از برنامه‌های این رزمایش است.

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹
تعداد بازدید : ۲۹
کلیدواژه ها: رزمایش رسانه‌ای , یک رأی، یک حماسه , استان گیلان
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید