نمایشگاه عکس «در سوگ آفتاب» به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره معمار بزرگ انقلاب اسلامی، روز پنجشنبه 13 خرداد در نگارخانه استاد کیومرث صابری فومن افتتاح شد.
نمایشگاه عکس «در سوگ آفتاب» در فومن افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن؛ به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) نمایشگاه عکس «در سوگ آفتاب» روز پنجشنبه 13 خرداد ماه با حضور فرماندار و مسئولان ارشد استان و شهرستان در نگارخانه استاد کیومرث صابری افتتاح شد.

نیک انجام در حاشیه افتتاح نمایشگاه با بیان شخصیت بنیان گذار جمهوری اسلامی اظهار داشت: امام خمینی (ره) از برجسته ترین شخصیت های این مرز و بوم بوده و هست که با اندیشه های بلند و تلاش های صادقانه خویش، مسیر تاریخ را دگرکون و سرمنشا تحولاتی عظیم در ایران و جهان شد.

وی تصریح کرد: اندیشه های امام خمینی (ره) از مکتب اهل بیت بود و بدین گونه از وی شخصیتی بزرگ ساخت. شخصیت دین مدار و متفکر امام خمینی (ره) توانست در عمق دلهای مردم ایران و جهان راه پیدا کند.

«در سوگ آفتاب»

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن درباره نمایشگاه برپا شده اظهار داشت: در این نمایشگاه 50 قطعه عکس از تصاویر مراسم اجرا شده به مناسبت گرامیداشت معمار بزرگ جمهوری اسلامی که در سالهای گذشته در شهرستان فومن برگزار شده بود گردآوری و به نمایش عموم درآمده است.

این مسئول افزود: این نمایشگاه به مدت یک هفته با رعایت پروتکل های بهداشتی برای بازدید علاقمندان دایر است.

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۱۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید