آیین تکریم مقام پرستار و بزرگداشت ولادت حضرت زینب(س) به همت پیروان عترت واحد خواهران هیئت رزمندگان اسلام شهرستان آستانه اشرفیه عصر روز پنجشنبه، هجدهم آذرماه با حضور بیش از سیصد تن از شرکت کنندگان و مسئولان، در سالن شهید خوش سیرت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد.
بزرگداشت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در آستانه اشرفیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه، کمیل شریفی با ذکر این خبر گفت: بزرگداشت مقام حضرت زینب (س) و ذکر فضایل آن حضرت و تقدیر از بانوان زینب گونه مان که در سنگرهای مختلف فرهنگی و اجتماعی به خدمت مشغولند، از وظایف مهم همه نهادهای فرهنگی بشمار می آید.

وی ادامه داد: خوشحالیم که به همت پیروان عترت واحد خواهران این شهرستان، توانستیم آیین بزرگداشت شایسته ای را برگزار نماییم و میزبان این حرکت فرهنگی مهم باشیم.

شریفی بیان داشت: در این مراسم خانم لیلا رمضانی از لنگرود به ایراد سخنرانی درباب فضایل حضرت زینب (س) پرداخت. دو گروه سرود دختران خردسال و جوان سرودخوانی کردند. تقدیر از عوامل اجرایی، گروه های سرود، یک خبرنگار خانم، تعدادی از پرستاران و نیز تقدیر از برخی از شرکت کنندگان به قید قرعه، نیز رونمایی از تابلو فرش و اهدای آن به بیمارستان کوثر، از ریز برنامه های این آیین بود.

گروه سرود

روز پرستار1

۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۳
تعداد بازدید : ۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید