انتشارات یانا از تازه ترین کتاب خود خبر داد :
اعتراض وارد نیست به نویسندگی افشین معشوری توسط انتشارات یانا منتشر شد.
«اعتراض وارد نیست»

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود،به همت انتشارات یانا تازه ترین کتاب افشین معشوری روزنامه نگار اهل لنگرود با عنوان «اعتراض وارد نیست» چاپ و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

«اعتراض وارد نیست» با زیر نام «افاضات شبه طنز آقا کوچیک» یادداشت های کوتاهی است که با چاشنی طنز ، مناسبات اجتماعی و روزمره‌ی جامعه را به نقد می‌کشد.این کتاب در قطع جیبی، با ۸۰ صفحه و قیمت پشت جلد ۳۰۰۰۰ تومان در آذرماه ۱۴۰۰ منتشر شده است.از افشین معشوری پیش از این کتاب‌های «سیاهی‌های زمین را خط نمی‌زنم/ شعر سپید»،«ترانه‌یی برای ماه‌منیر/ شعر سپید و آزاد»،«کجای جهان بودیم روبسپیر/ شعر سپید و آزاد»، «نگارش خبر وشبکه‌های اجتماعی/ حوزه‌ی رسانه» و «باد ترانه‌یی می‌خواند/ مجموعه داستان» منتشر شده است.

چندی پیش هم کتاب «نامه‌هایی از تورنتو»،نوشته‌ی «حسن هامان» با ۱۴۰ صفحه در قطع رقعی و قیمت پشت جلد ۳۵ هزارتومان درانتشارات یانا چاپ و به بازار عرضه شد.«حسن هامان» نویسنده‌ی آذری‌تبار ِ زاده شده در مشهد، متولد1327 و ساکن خراسان رضوی است.پیش‌تر از او کتاب‌های «میراث، فانوس،ریگ ته رودخانه،زان عشق گم‌شده و…» منتشر شده است. وی چندین مجموعه داستان منتشر نشده‌ی آماده‌ی چاپ نیز دارد.

مدیر نشر یانا تصریح کرد: آمادگی قبول آثار همه‌ی نویسندگان و شاعران از سراسر کشور را داریم و قصدمان اینست  ازهنرمندان و نویسندگان جوان و نوقلم نیز حمایت‌های ویژه ای کنیم.علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با دفتر «نشر یانا» به شماره‌ی ۴۲۵۵۵۲۲۳-۰۱۳ یا با همراه ۵۵۹۹۴۰۴-۰۹۱۱ تماس حاصل نمایند.دفتر «انتشارات یانا» به نشانی: لنگرود- بلوار شهید بهشتی- کوی بسیج (سینمای سابق)- مجتمع اداری تجاری مولن‌روژ- طبقه‌ی اول- واحد ۱۴ آماده‌ی مراجعات حضوری علاقه‌مندان است.

 

۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید