دوازدهمین دوره کنسرت هنرجویی آموزشگاه موسیقی " آوای مهر" همزمان با زاد روز تولد حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور هنرجویان و جمعی از دوستداران موسیقی و خانواده های هنرجویان در مجتمع فرهنگی هنری مهیار دیلمی برگزار شد .
دوازده همین کنسرت هنرجویی آموزشگاه موسیقی آوای مهر برگزارشد

   به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیاهکل، عصر روز جمعه 19 آذرماه 1400 همزمان با زاد روز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار  آموزشگاه موسیقی آوای مهر به سرپرستی محمد آفریدون دوازده همین دوره کنسرت هنرجویی را حضور جمعی از دوستداران موسیقی و خانواده های هنرجویان در مجتمع فرهنگی هنری مهیار دیلمی به اجرا در آورد.  

گروه هنرجویی آموزشگاه موسیقی  آوای مهر در قالب  های تکنوازی ، دونوازی و گروه نوازی در سه رده سنی توانستند به زیبایی خاصی آهنگهای معروف را برای مدعوین و علاقمندان به هنرموسیقی اجرا کنند . ویلون، سنتور، گیتار، فلوت ، تنبک ،دف و پیانو  از جمله سازهایی که توسط این هنرجویان نواخته شد. همچنین در این کنسرت ، علاوه بر هنرجویان آموزشگاه آوای مهر، هنرجویانی از شهرهای رشت ، شفت، لشت نشاء، کوچصفهان و لاهیجان نیز حضور داشتند.

در حاشیه برنامه مسئول آموزشگاه موسیقی آوای مهر ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و تبریک روز پرستار به همین مناسبت به یکی از پرستاران زحمت کش و پرتلاش به نمایندگی از جامعه پرستاران با اهدای کارت هدیه و دسته گل تقدیر و تشکر به عمل آورد.

گزارش تصاویر برنامه

 روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیاهکل

۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۴
تعداد بازدید : ۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید