امام جمعه رودسر؛
حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه رودسر در مراسم پنجمین سالگرد رحلت آیت الله مظفری « مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان » در مسجد شهدا املش گفت : دفاع از راه امام، مسیر امام و انقلاب امام از اوصاف، و ایستادگی و مقاومت از ویژگیهای آیت الله مظفری بود.
مقاومت و ایستادگی از ویژگی های آیت الله مظفری بود

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش ، حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه رودسر در مراسم پنجمین سالگرد رحلت آیت الله مظفری « مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان » که عصر امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰ با حضور جمعی از روحانیون منطقه ، مسئولین ادارات و نهادهای دولتی و مردم قدرشناس املش در مسجد شهدای این شهرستان برگزار گردید، گفت : دفاع از راه امام، مسیر امام و انقلاب امام از اوصاف و ایستادگی و مقاومت از ویژگیهای آیت الله مظفری بود.

وی گفت : در هر زمانی باید سپاسگزار عالمان ، مبلغین و مروجین دینی و عالمان وارسته ای چون آیت الله مظفری که دلداده به انقلاب و امام و رهبری و آرمانهای انقلاب اسلامی بودند،باشیم.

روحانی با اشاره به مقاومت ایشان در زیر شکنجه های ساواک ، ادامه داد : آیت الله مظفری ضمن ایستادگی در زندانهای ساواک ، از راه امام و مسیر امام و انقلاب امام، سینه سپر کردند و در ادامه راه نیز در همان راه مستقیم از انقلاب اسلامی دفاع کردند.

امام جمعه رودسر اشعار داشت : این عالم نستوه  یک عمر در کسوت روحانیت ، مروج دین خدا و قرآن خدا بود و در راه دین خدا ، همراه بنیانگذار جمهوری اسلامی ، با طاغوت مبارزه کرد و مقامشان عالی و متعالی خواهد بود.

وی با بیان اینکه از اوصاف مومنان مخلص خدا و بندگان صالح این است که در دنیا با مردم زندگی می کنند ، اما دنیازده نمی شوند و دوستی با خدا و عشق به خدا دارند ، تصریح کرد : شهیدان مطهری - بهشتی - دستغیب - حاج مصطفی خمینی - مفتح و علمای دین در سراسر جهان اسلام و همچنین عزیز سفرکرده ما « حضرت آیت‌الله مظفری »، وجودشان دارای این ویژگی ها و اوصاف بود ، فلذا همیشه نامشان می ماند.

روحانی ادامه داد : این عالم مجاهد و مردمی با دارا بودن ویژگی های قرآنی ، لحظه ای از امام و آرمانهای امام فاصله نگرفت و با مقاومت و ایستادگی از انقلاب محافظت کرد.

وی در پایان اذعان داشت : روحانیت اصیل شیعه از ابتدا تا به امروز و آینده ، سینه های خود را سپر و در راه مبارزه با نظام سلطه به مانند این عالم مجاهد ، خم به ابرو نخواهند آورد و با تربیت فرزندان صالحی چون فرزندان آیت الله مظفری رحمت الله علیه که خدمتگزار انقلابی هستند که ، خود با تحمل و مقاومت زیر شکنجه ها به دست آورده و امروزه منشاء خدماتند برای اسلام و دین و قرآن و نظام اسلامی که در رکاب رهبر معظم حرکت می کنند.

آیت الله مظفری روحانی مبارز و انقلابی خستگی ناپذیر املشی و مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان پس از طی یک دوره بیماری ، صبح دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ به دیار باقی شتافت.

 ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۲۲:۰۱
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش |
تعداد بازدید : ۷۴۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید