رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش از شروع بکار دوباره انجمن ادبی این شهرستان خبر داد.
شروع به کار دوباره انجمن ادبی املش

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش ، سید عباس موسوی رییس این اداره با اعلام این خبر افزود : انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش پس از دو سال و با فروکش کردن ویروس منحوس کرونا با حضور اهالی فرهنگ و ادب و اندیشه شروع به کار کرد.

وی گفت : انجمن ادبی این اداره در سال ۱۳۷۵ با مدیریت آقای عباس رسولی املشی آغاز به کار نمود و پس از برگزاری انتخابات ، آقای محمد تقی  ابوالحسن پورمدیریت آنرا بعهده دارند و در روزهای چهارشنبه هر هفته در سالن آمفی تئاتراین  اداره  باحضور شاعران و هنر دوستان از شرق و غرب گیلان برگزار می گردد.

موسوی ادامه داد : از برنامه های متنوع دیگر در این انجمن علاوه بر شعر خوانی ، قرائت داستان نویسندگان،اجرای برنامه های موسیقی سنتی،آواز خوانی و سایر برنامه های ادبی نیز می باشد.

وی ادامه داد : ان شاءالله با مشارکت و همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، شهرداری و شورای شهر، شورای فرهنگ عمومی ،فرمانداری شهرستان  وجمع کثیری از  دوست داران مباحث ادبی و شعرای توانمند گیلان ، همایش بزرگ شعر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش برگزار خواهد شد.


 

۴ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۳۰
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش |
تعداد بازدید : ۶۳۴
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید