مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تأکید کرد ؛
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان حفظ کرامت انسانی و بهبود معیشت دغدغه کارکنان این اداره کل برشمرد و گفت : باید برای جذب اعتبارات بیشتر در حوزه فرهنگ و هنر تلاش کنیم .
حفظ کرامت انسانی و بهبود معیشت دغدغه کارکنان فرهنگ و ارشاد گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان رضا ثقتی ظهر پنج شنبه در جمع کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت با اشاره به اینکه رسیدگی به معیشت زیر مجموعه این اداره کل یک مطالبه به حق از سوی کارکنان است ، اظهار کرد : بی توجهی به کرامت انسانی ، عدم بهره مندی از توانمندی و ظرفیت‌ها کارکنان در سیستم اداری از مهم‌ترین گلایه‌های آنها است     .

 وی به پایین بودن اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت : دولت مردمی با شعار حفظ کرامت انسانی وارد میدان شده و باید به این موضوع توجه شود اگر منابع مالی ما اندک است باید کرامت انسانی کاركنان با برخورد درست و مناسب حفظ شود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر بهره مندی از ظرفیت و توانمندی همه نیروهای این اداره کل ، افزود : برای ارتقای جایگاه حوزه فرهنگ و هنر استان گیلان نیازمند همکاری و مشارکت همه کارکنان این اداره کل و بهره مندی از توانمندی‌های آنها هستیم .

وی با اشاره به لزوم افزایش تعامل با همه سطوح وزارت ارشاد برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های پیش بینی شده برای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، اضافه کرد : باید مطالبات فعالان حوزه‌های فرهنگی و هنری استان گیلان را در همه بخش‌ها اعم از مالی ، نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات و حمایت‌ها در سطح وزارتخانه پیگیری و محقق کنیم .

ثقتی در ادامه همچنین بر ضرورت حفظ تعامل با سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برای جذب اعتبارات بیشتر در حوزه فرهنگ و هنر تأکید کرد و ادامه داد : وجود طرح و ایده جدید ، ابتکار و خلاقیت و نوآوری ، همدلی و مشارکت برای تحقق طرح‌ها و در کنار تلاش برای جذب اعتبارات بیشتر قطعاً زمینه توسعه ، ارتقا و اعتلای حوزه فرهنگ و هنر و استان را فراهم می‌کند .

وی با بیان اینکه حفظ کرامت و تأمین منافع همه نیروهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در اولویت بوده و خط قرمز محسوب می‌شود ، تصریح کرد : بازگشایی تالار مرکزی رشت به عنوان یک مرکز فرهنگی و هنری مهم یکی دیگر از اولویت‌ها است و با توجه به جلسات برگزار شده به نتایج خوبی هم با شهرداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی رسیده ایم .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر در این اداره کل در حوزه منابع مالی با کمبودهای فراوانی رو به رو بوده ایم ، افزود : تلاش می‌کنیم تا گفتمان عدالت محوری دولت مردمی هم در بخش توزیع امکانات برای اهالی فرهنگ و هنر و هم در بخش توزیع امکانات رفاهی در میان اصحاب فرهنگ و هنر و کارگزاران اجرایی و محقق شود .

وی با بیان اینکه ایجاد شبکه ارتباطی میان مدیریت و کارکنان در دستور کار قرار دارد ، ادامه داد : ارتباط و تعامل نزدیک در ساختار سازمانی میان مدیران و کارکنان بسیاری از مشکلات را برطرف می‌کند .

ثقتی با اشاره به ظرفیت‌های اجتماعی فراوان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ، گفت : متأسفانه طی سال‌های اخیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از جایگاه اصلی خود فاصله گرفته که با تلاش همه کارکنان و فعالان این حوزه دوباره به جایگاه اصلی خود باز می‌گردیم .

۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۵۸
تعداد بازدید : ۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید