تازه های چاپ و نشر انتشارات یانا در لنگرود؛
مجموعه‌شعر گیلکی «هاگو واگو» و مجموعه‌ شعر «دیدی که آه کشیدم و باران بارید؟!» از انتشارات یانا منتشر و به بازار کتاب عرضه شد .
دو مجموعه‌شعر «هاگو واگو» و «دیدی که آه کشیدم و باران بارید؟!» از انتشارات یانا در لنگرود منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود ، مجموعه شعر گیلکی «هاگو واگو» با زیرنام «در خلوت آشپزخانه» سروده‌ی «بانو ذوالقدری گلدشتی» در انتشارات یانا چاپ و به بازار کتاب عرضه شد . «هاگو واگو» با ۱۲۴ صفحه و قطع رقعی و قیمت پشت جلد ۴۰۰۰۰ تومان منتشر شده است. بانو ذوالقدری گلدشتی زاده‌ی ۱۳۳۷ در رحیم‌آباد رودسر است و این نخستین مجموعه‌شعر اوست که منتشر می‌شود. «هاگو واگو» به گویش مردم شرق گیلان ، به ویژه رحیم آباد و رودسر سروده شده است.
همچنین مجموعه‌شعر «دیدی که آه کشیدم و باران بارید؟!» سروده‌ی سیمین الوند دارای ۷۹ قطعه شعر در قالب سپید است که هم‌اکنون مراحل پیش از چاپ را طی می‌کند و به زودی  منتشر خواهد شد.
«دیدی که آه کشیدم و باران بارید؟!» با ۱۱۴ صفحه و قطع رقعی، نخستین اثری است که از این شاعر گیلانی منتشر می‌شود، وی چند مجموعه‌ی دیگر نیز آماده‌ی چاپ دارد.
مدیر انتشارات یانا ، افشین معشوری اعلام کرد:آماده‌ی قبول آثار همه‌ی نویسندگان و شاعران از سراسر کشور هستیم و قصد داریم از هنرمندان و نویسندگان جوان و نوقلم حمایت‌های ویژه ای کنیم.
علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به دفتر «انتشارات یانا» به نشانی: لنگرود- بلوار شهید بهشتی- کوی بسیج (سینمای سابق)- مجتمع اداری تجاری مولن‌روژ- طبقه‌ی اول- واحد ۱۴مراجعه کنند و یا با دفتر «نشر یانا» به شماره‌ی ۴۲۵۵۵۲۲۳-۰۱۳ یا با همراه ۵۵۹۹۴۰۴-۰۹۱۱ تماس حاصل نمایند.

۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۸:۱۵
تعداد بازدید : ۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۵

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید