ماسوله زیبا از آثار مهرداد قلی پور ؛
19 اثر تابلو برجسته سنتی « ماسوله زیبا « از آثار مهرداد قلی پور در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت در معرض دید علاقه مندان قرار دارد .
برپایی نمایشگاه تابلوهای برجسته سنتی با عنوان « ماسوله زیبا « در رشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، اولین نمایشگاه تابلوهای برجسته سنتی با عنوان « ماسوله زیبا « از آثار مهرداد قلی پور با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، از تاریخ 11 تا 15 دی ماه 1400 صبح ها از ساعت 9 تا 13 ظهر و عصرها از ساعت 15 تا 19 در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت دایر می باشد .   

در این نمایشگاه 19 اثر تابلو برجسته سنتی در ابعاد 120 در 70 سانتی متر و 40 در 70 سانتی متر با موضوع طبیعت شهر تاریخی ماسوله که از چوب و سنگ ( سنگ های کوههای ماسوله ) و چسب چوب و گل رس ( گل سفالگری ) استفاده شده است در معرض دید علاقه مندان قرار دارد .  

مهرداد قلی پور متولد 1355 در شهر رشت ، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی قم و تجربه 20 سال کار در حوزه کامپیوتر و الکترونیک می باشد که حدود سه سال است به کار ساخت احجام چوبی روی آورده و شروع به ساخت خانه های ماسوله بصورت واقعی نموده است .     

با توجه به شیوع ویروس کرونا این برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و به همراه داشتن ماسک برای کلیه شرکت کنندگان الزامی است .

گفتنی است آئین گشایش نمایشگاه روز شنبه 11 دی ماه 1400 ساعت 10:30 صبح با حضور سید امیر مصباح معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و دیگر هنرمندان در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء ( دص) رشت برگزار شد .  

 

 

۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۲۱
تعداد بازدید : ۲۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید