همزمان با ایام فاطمیه و مراسم سالروز شهادت سردار سلیمانی ، هنرمندان آموزشگاه طرح نو و دانش آموزان مدرسه حجاب در مسجد جامع شهرستان سیاهکل تمثال حاج قاسم سلیمانی را بر روی بوم های نقاشی به تصویر کشیدند.
ترسیم تصویر سردار دلها ، بر روی بو م های نقاشی در سیاهکل

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیاهکل . همزمان با ایام فاطمیه و مراسم دومین سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی ساعت 10 صبح دوشنبه (13دیماه 1400) در مسجد جامع شهرستان سیاهکل با حضور جمعی از هنرمندان و هنرجویان نقاشی و خوشنویسان انجمن خوشنویسی تمثال حاج قاسم سلیمانی را بر روی بوم های نقاشی به تصویر کشیدند .

 در این برنامه علاوه برنقاشی تمثال حاج قاسم سلیمانی ، تنی چند از خوشنویسان  انجمن خوشنویسی سیاهکل نیز با بهره گیری از اشعاری که در وصف بزرگیهای آن شهید والا مقام سروده شده بود به تحریر خط پرداختند.   

 این برنامه به همت اداره ارشاد سیاهکل با همکاری آموزشگاه تجسمی آزاد هنری طرح نو ، مدرسه کار و دانش هنرستان حجاب و انجمن خوشنویسی سیاهکل برپا گردید و در پایان مراسم شهادت حاج قاسم سلیمانی فرماندار ، فرمانده سپاه ناحیه سیاهکل و تنی چند از مسولین شهر از آثار زنده هنرمندان بازدید به عمل آورده و از آنها تشکر نمودند.  

گزارش تصاویر برنامه

روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیاهکل

۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۳۴
تعداد بازدید : ۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
5
0
0

با عرض سلام و تسلیت به مناسبت شهادت خانم فاطمه زهرا (ص)و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی کار بسیار جالب و آموزنده بود برای نوجوانان و باعث ایجاد انگیزه برای کارهای انقلابی انشالله این چنین کارها ادامه دار باشد با تشکر از عوامل اجرایی این مراسم


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید