رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود خبر داد ؛
به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مراسمی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود با همکاری بسیج هنرمندان برگزار گردید.
برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود ، سهراب مقدسی رییس اداره ، ضمن تسلیت به مناسبت دومین سالگرد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی از مراسم بزرگداشت مقام و منزلت این شهید والامقام خبر داده و اظهار داشتند : تفکر و راه شهید سلیمانی هرگز از بین نخواهد رفت و مکتب سردار سلیمانی مکتب جوانمردی ، غیرت و مردانگی است. راه شهید سلیمانی، راه معنویت و ولایت است و این الگویی برای همه ماست تا دراین مسیر، ادامه دهنده ی راه این شهید قهرمان باشیم و یاد این شهید عزیز برای همیشه زنده خواهد ماند.
این مراسم در روز یکشنبه مورخه 1400/10/13 در سالن شهید املاکی این اداره برگزار گردید. در این مراسم شاعر آیینی لنگرودی زین العابدین آذر ارجمند در رثای شهید سلیمانی اشعار حماسی سرودند و در ادامه گروه تعزیه خوانی توسط بسیج هنرمندان شهرستان و گروه سرود با موضوع شهادت حاج قاسم سلیمانی اجرا گردید. در پایان سرهنگ پاسدار احمد امیری فرمانده سپاه لنگرود در خصوص مقام شهید و شهادت مخصوصا ولایتمداری و رشادت شهید سلیمانی به ایراد سخنرانی پرداختند.

true