به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی؛
35 قطعه عکس در قالب نمایشگاه «در سوگ سردار»، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نگارخانه استاد کیومرث صابری فومن گشایش یافت.
نمایشگاه عکس «در سوگ سردار» در فومن گشایش یافت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن؛ یوسف نیک انجام با اعلام این خبر گفت: به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نمایشگاه عکس «در سوگ سردار» شامل 35 قطعه عکس از حضور مردم فومن در مراسم سوگواری سردار سلیمانی در سال گذشته در نگارخانه استاد کیومرث صابری این شهرستان برپا شده است.

نمایشگاه عکس «در سوگ سردار»1

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن به اهمیت برپایی این نمایشگاه اشاره داشت و سردار دلها را اسطوره بین المللی مقاومت معرفی کرد و ترویج اندیشه و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و فرهنگ ایثار و شهادت را از اهداف بریایی نمایشگاه دانست.

نمایشگاه عکس «در سوگ سردار»2

این مسئول افزود: نهادینه سازی روحیه ولایت مداری، ایثار، مقاومت، شهادت طلبی با تبیین سبک زندگی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است.

یوسف نیک انجام در پایان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از روز دوشنبه 13 دی ماه در نگارخانه استاد کیومرث صابری برپا به مدت هفت روز برای بازدید عموم با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر خواهد بود.

۱۴ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۰۲
تعداد بازدید : ۴۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید