گروه هنری سی گل همزمان با شب شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها ، نمایش « بانوی بهشتی » را در مسجد جامع هادیکیاشهر و گلزار شهدای کلاچای اجرا کرد.
اجرای تئاتر بانوی بهشتی همزمان با شهادت بی بی دوعالم در رودسر

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، گروه هنری سی گل کلاچای، همزمان با شب شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و ایام فاطمیه ، نمایش بانوی بهشتی را با مجوز از این اداره و همکاری آموزش و پرورش کلاچای، در مسجد جامع هادیکیاشهر و گلزار شهدای کلاچای اجرا کرد.

در این نمایش ،جمعی از هنرمندان این گروه ، ابعاد مختلف شخصیت حضرت زهرا سلام الله علیها و درس‌هایی از زندگانی آن حضرت از جمله عبادات - کمک به دیگران - حدیث کساء و همچنین شهادت آن حضرت را در قالب نمایش به اجرا گذاشتند.

بهاره عابدینی، هستی عباسپور ، ساقی دوستداری ، ستایش مدیری ، ثنا دوستداری  ، میثم غلامپور ، رضا دارزین و مجتبی خاتون خم بعنوان نقش آفرینان و فاطمه باقری پور ، عارفه حسینیان ، سیده زینب موسوی ، ستایش نیکوکار ، سارینا زکریایی ، ستایش فلاحی ، زهرا حافظی ، هانیه زکریایی و ساغر دوستداری بعنوان راویان نمایش ، بهزاد پورحیدری « نویسنده ، کارگردان و طراح نور و صدا » را در اجرای این تعزیه همراهی کردند.


۱۷ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر |
تعداد بازدید : ۱,۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۴

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید