اکران فیلم آذر در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی رودسر با استقبال مردم همراه شد.
استقبال از آذر در رودسر

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، کمال عباس نژاد رئیس این اداره با اعلام این خبر افزود : فیلم آذر با موضوع اجتماعی و با مدت دقیقه ۸۰ ، عصر جمعه ۱۷ دی ۱۴۰۰ در مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر رونمایی و مورد استقبال علاقمندان به نمایش قرار گرفت.

وی گفت : لوکیشن این فیلم در روستای بازنشین بخش رحیم اباد شهرستان رودسر بوده که با حمایت و همکاری شورای اسلامی و شهرداری رحیم آباد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در سوم دی ماه سال ۱۳۹۹ استارت خورد.

 

عباس نژاد ادامه داد : علیرضا عیسی پور - منیره حسین زاده - مسعود ربیع پور - امیر روانان - ریحانه بیاتی و امیر خلقی ، بازیگران این مجموعه بودند که نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی آن برعهده ابراهیم نعمتیان بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در پایان گفت : تصویر برداری این مجموعه بر عهده احسان اسکندری ، صدابرداری آن بر عهده علیرضا دریا دل ، مدیر تدارکات حسن پلرودی و برنامه ریز و دستیار اول کارگردان را مهرزاد فکری ، مدیر تولید مسعود ربیع پور و عکاس مقداد غلامی بازنشین برعهده داشتند.
۱۹ دی ۱۴۰۰ ۱۹:۴۹
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر |
تعداد بازدید : ۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید