رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهرگفت؛
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، هویت و فضای مجازی ستاد ساماندهی جوانان و کمیته آموزش و اطلاع رسانی کنوانسیون حقوق کودک در شهرستان رضوانشهر
با شناسایی و معرفی چهره های شاخص شهرستان میتوانیم هویت جوانان را به آنها یاد آور شویم.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر روز یکشنبه مورخه 19 دی 1400 جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، هویت و فضای مجازی ستاد ساماندهی جوانان و کمیته آموزش و اطلاع رسانی کنوانسیون حقوق کودک در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر برگزار گردید.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه گفت: در بحث هویت و فضای مجازی جوانان امروزی به لحاظ  هویتی دچار سر در گمی هستند و بسیاری از جوانان سعی می کنند به هر نحوی خود را در فضای مجازی مطرح نمایند.

وی در ادامه پیشنهاد داد : با شناسایی و معرفی چهره های شاخص شهرستان میتوانیم هویت جوانان را به آنها یاد آور شویم.

مجید شافعی در زمینه مبارزه با مواد مخدر گفت: با توجه به اینکه بخش فرهنگی این موضوع بر عهده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد  همکاران ما به صورت پیوسته به تولید محتوای آموزشی و انتشار آن در فضای مجازی  می پردازند. همچنین تعدادی از موسسات فرهنگی چند منظوره که زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می کنند اقدام به ارائه طرح های ملی با موضوعات پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر و خودکشی در جوانان نموده اند که نظارت بر اجرای این طرح ها بر عهده این اداره می باشد.

۲۰ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۰۹
تعداد بازدید : ۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹
Loading

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید