نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی « رشت و جاذبه های آن » با 58 اثر از 50 هنرمند از 20 دی ماه در نگارخانه مارلیک رشت ، معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت .
نمایشگاه هنرهای تجسمی « رشت و جاذبه های آن » در نگارخانه مارلیک برپا شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی « رشت و جاذبه های آن » به همت مهین حقدوست مدیریت گالری حقدوست آرت رشت با 58 اثر از 50 هنرمند از 8 شهر تهران ، کرج ، قزوین ، گناباد ، اصفهان ، شیراز ، رشت و مازندران از تاریخ 20 تا 24 دی ماه همه روزه از ساعت 15 تا 19 در نگارخانه مارلیک ، واقع در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت ، معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت .   

به گفته مهین حقدوست ، مدیر گالری حقدوست آرت رشت ، هدف از برپایی این نمایشگاه پاسداشت روز رشت می باشد که به دلیل مصادف بودن 12 دی ماه روز رشت در ایام فاطمیه ، این نمایشگاه در حال حاضر برگزار می شود .   

گفتنی است در این نمایشگاه 58 اثر از 50 هنرمند با سبک و تکنیک آزاد در ابعاد مختلف 30 در 40 سانتی متر  و 100 در 100 سانتی متر و ... می باشد .

داوران آثار این نمایشگاه خانم ها مریم احدی ( سفیر هنر ) ، سوزان وزیری و آقایان مازیار عمادزاده و خسرو قربانی فرجزاد ( غبار شکسته ) می باشند که در نهایت به سه اثر منتخب داوران جوایز نقدی از سوی گالری حقدوست آرت تعلق می گیرد  .    

مراسم گشایش این نمایشگاه روز دوشنبه 20 دی ماه ساعت 16 همراه با اجرای موسیقی فولکلور توسط گروه دیلمون و به سرپرستی و خوانندگی محمود فرضی نژاد در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار می شود .

علاقمندان برای بازدید این نمایشگاه می‌توانند از روز دوشنبه 20 دی ماه تا جمعه 24 دی ماه 1400 به نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت مراجعه و از آثار ارائه شده دیدن فرمایند .

با توجه به شیوع ویروس کرونا این برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و به همراه داشتن ماسک برای کلیه شرکت کنندگان الزامی است .

۲۰ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید