مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد:
مدیرکل فرهنگ و ارشد اسلامی گیلان از سفر حجت الاسلام حمیدرضا ارباب سلیمانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور فرهنگی و دینی به استان خبر داد.
سفر مشاور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رضا ثقتی اظهار کرد: مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور فرهنگی و دینی برای شرکت در گردهمایی مربیان طرح «چهره به چهره» به رشت سفر می کند. 

وی تصریح کرد: حجت الاسلام حمیدرضا ارباب سلیمانی، روز جمعه بیست و چهارم دی ماه به عنوان سخنران در همایش طرح‌های تربیتی چهره به چهره و چکامه در گیلان حضور خواهد داشت.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، طرح «چهره به چهره» در سال ۱۳۸۰ به ابتکار حجت‌الاسلام و المسلمین «محسن قرائتی» رئیس ستاد اقامه نماز کشور در استان تهران آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۸۵ با همکاری دبیرخانه ستاد عالی نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با برنامه جدید به کار خود در استان‌ها ادامه داد.

ثقتی افزود: در حال حاضر 31 مربی طرح چهره به چهره در استان گیلان فعالیت می‌کنند که این تعداد مربی با 45 حلقه تربیتی بیش از 600 متربی 11 تا 17 سال را تحت پوشش قرار داده‌اند تا بتوانند مهارت‌ها و سبک زنگی اسلامی را به آنان آموزش دهند.

۲۳ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید