"رسوایی" فقط به گیلان می آید

"رسوایی" فقط به گیلان می آید
مدیر اجرایی همزمانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان گیلان خبر داد: فیلم سینمایی "رسوایی" علاوه بر پایتخت، تنها در رشت اکران می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رضا ثقتی با بيان این مطلب افزود: با توجه به درخواستهای مکرر تماشاگران و پیگیری های مستمر دست اندرکاران برگزاری همزمانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان، فیلم سینمایی "رسوایی" ساخته مسعود ده نمکی، علاوه بر پایتخت فقط در این استان اکران می شود.

وی با بیان اینکه هنرمندانی چون اکبر عبدی، الناز شاکردوست و محمدرضا شریفی نیا در این فیلم بازی کرده اند، ادامه داد: "رسوایی" که موضوعی اجتماعی دارد، در 6 سانس مختلف روز چهارشنبه 25 بهمن ماه جاری در دو سالن سینما سپیدرود رشت اکران می­شود که آخرین سانس آن مربوط به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه است.

ثقتی تصریح کرد: سالن شماره یک سینما سپیدرود در ساعت­های 15:30، 18 و 20 و سالن شماره دو این سینما در ساعت­های 15:30، 19 و 21 این فیلم را به نمایش می­گذارند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت با بیان اینکه اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان مورد استقبال فراوان هنردوستان واقع شده است، اظهار داشت: تاکنون 21 فیلم 42 بار در استان اکران شده است.

وی همچنین گفت: به دلیل استقبال گسترده تماشاگران، یک سانس فوق العاده به فیلم سینمایی "هیس، دخترها فریاد نمی­زنند" ساخته پوران درخشنده اختصاص یافت.

ثقتی تصریح کرد: این فیلم به جای فیلم "برلین منفی 7" سانس ساعت 19 در سالن شماره 2 سینما سپیدرود اکران می­شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت خاطرنشان کرد: فیلمهای دو بخش سودای سیمرغ و فیلم اولی های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سانس­های مختلف بعد از ظهر روزهای 14 لغایت 24 بهمن ماه جاری در دو سالن سینما سپیدرود رشت در حال اکران می باشند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان |
تعداد بازدید : ۱,۳۰۶

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید