استقبال تماشاگران از "هیس، دخترها فریاد نمی زنند" در رشت

استقبال تماشاگران از "هیس، دخترها فریاد نمی زنند" در رشت
مسوول روابط عمومی همزمانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان گیلان از سانسهای فوق العاده اکران فیلم "هیس، دخترها فریاد نمی زنند" در رشت به علت استقبال پرشور تماشاگران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، قاسم مصفا با بیان این مطلب افزود: با توجه به استقبال گسترده و درخواستهای مکرر تماشاگران، فیلم سینمایی "هیس، دخترها فریاد نمی­زنند" ساخته پوران درخشنده، علاوه بر سانسهای برنامه ریزی شده در سانسهای فوق العاده نیز اکران می شود.

وی ادامه داد: این فیلم که موضوعی اجتماعی دارد، در 4 سانس مختلف امروز دوشنبه 23 بهمن 91 در دو سالن سینما سپیدرود رشت اکران می­شود.

مصفا تصریح کرد: "هیس، دخترها فریاد نمی­زنند" در ساعت­های 13:30، 18 و 21:30 در سالن شماره یک سینما سپیدرود و ساعت 21 در سالن شماره دو این سینما به نمایش گذاشته می­شود.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل همین استقبال، این فیلم روز شنبه 21 بهمن نیز یک سانس فوق العاده به جای فیلم "برلین منفی 7" سانس ساعت 19 در سالن شماره 2 سینما سپیدرود داشت.

مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه اکران فیلم­های جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان مورد استقبال فراوان هنردوستان واقع شده است، اظهار داشت: تاکنون 24 فیلم 48 بار در استان اکران شده است.

مصفا یادآور شد: فیلمهای دو بخش سودای سیمرغ و فیلم اولی های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سانس­های مختلف بعد از ظهر روزهای 14 لغایت 24 بهمن ماه جاری در دو سالن سینما سپیدرود رشت در حال اکران می باشند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان |
تعداد بازدید : ۱,۲۹۷

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید