پیوند مردم با سینما بزرگترین امتیاز جشنواره فیلم فجر است

پیوند مردم با سینما بزرگترین امتیاز جشنواره فیلم فجر است
دبیر اجرایی همزمانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان گفت: پیوند مردم با سینما، بزرگترین امتیاز جشنواره فیلم فجر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رضا ثقتی، دبیر اجرایی همزمانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان اظهار داشت: استقبال بی نظیر مردم توأم با شور و نشاط در سینما سپیدرود رشت جهت دیدن فیلم ها یکی از ره آوردهای مثبت و ماندگار جشنواره فیلم فجر است.

وی، اکران همزمان جشنواره فیلم فجر در گیلان را به عنوان بزرگترین رویداد هنری سال 91 عنوان کرد و افزود: این جشنواره، آثار و برکات مثبتی را در خود گنجانده است که یکی از برکات این جشنواره پیوند مردم با سینما در ایام برگزاری آن می باشد.

ثقتی، سطح فیلم­های این دوره از جشنواره را بسیار مثبت ارزیابی نمود و بیان کرد: فیلمسازان در ساخت فیلم­های این دوره به نیازهای مخاطبین بیشتر از دوره های قبل توجه کرده و موضوعاتی کار شده است که قبلاً کمتر مورد توجه قرار می­گرفت.

دبیر اجرایی جشنواره فیلم فجر در گیلان، طرح موضوعات مربوط به ایثار و شهادت و نماز و نیایش در فیلم­های این دوره را از ویژگی­های ممتاز جشنواره برشمرد و اعلام کرد: اکران همزمان فیلم­های جشنواره فجر در استان با اکران فیلم سینمایی "رسوایی" به کارگردانی مسعود ده نمکی، یک روز دیگر تمدید شد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۴:۳۶
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت |
تعداد بازدید : ۱,۲۴۷

اظهار نظر درباره این خبر

اظهار نظر
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید